Пари СЖ неутрализира Барса, лишена от контузения Меси през второто полувреме /2:2/ във вторник в четвъртфинала на Шампионската лига, а Байерн Мюнхен, който спечели у дома срещу Ювентус /2:0/, има предимство, очаквайки реванша следващата сряда.

Дали това ще бъде достатъчно за ПСЖ? В осминафиналите Милан победи Барса с 2:0 в Италия, преди да падне с 4:0 на "Камп Ноу". Това без съмнение ще зависи от травмата, която извади Меси от участие във второто полувреме. Головете отбелязаха Ибрахимович в 79-та минута и Матуиди /90+4/, за ПСЖ и Меси в 38-та и Шави в 89-та.

В другия мач Давид Алаба от Байерн изненада вратаря на Ювентус Буфон, откривайки резултата около 25 секунди след началото. Мюлер удвои половин час преди края. /БГНЕС