Фиорентина надмогна изоставане от 0:2, за да вземе точка от домакинството си на Милан в мач от Серия А днес.

Гостите откриха резултата чрез Рикардо Монтоливо в 15-ата минута. "Росонерите" си останаха по-опасния отбор до почивката, а Марио Балотели и Стефан Ел Шаарави пропуснаха добри шансове. Фиорентина останаха с 10 души малко преди края на първата част, след като Ел Шаарави бе ударен в лицето от Ненад Томович. Матийо Фламини пък направи 2:0 в 62-ата минута с удар отблизо. Домакините обаче не бяха приключили и 4 минути по-късно Антонио Ночерино направи дузпа за фаул срещ Адем Ляич. Последният бе точен от бялата точка, пращайки топката в средата на вратата. Фиоретина получи нова дузпа в 73-ата минута, когато Матиа Де Шильо фаулира Хуан Куадрадо. Този път Давид Писаро се разписа за крайното 2:2. Милан остава трети в класирането, докато Фиорентина е точно зад него.