Байерн Мюнхен продължи похода си към втори пореден финал в Шампионската лига, след като победи с 2:0 Ювентус и като гост, за да попадне във фазата на последните 4.

Германците биха Юве с 2:0 и у дома. Марио Манджукич уби интригата още в 64-ата минута след избиване на топката, за да остави домакините в търсене на 4 гола за 26 минути.

Клаудио Писаро вкара втори гол в продължението на срещата. Ариен Робен пък нацели греда. Единственото неприятно нещо за за гостите бе жълтия картон за Марио Манджукич след сблъсък с Джорджо Киелини. Нападателят ще пропусне следващия мач на тима си. Байерн търси требъл, след като спечели Бундеслигата 6 мача преди края. В същото време баварците са на полуфиналите на Купата на Германия.