Димитър Бербатов и Станислав Манолев играха за отбора на Фулъм, който направи 1:1 при гостуването на Астън Вила на стадион "Вила Парк".

Нападателят започна срещата като титуляр и можеше да се разпише на няколко пъти, като дори удари греда, а Манолев смени в 10-ата минута контузилия се Деймиън Дъф. Най-емоционалният момент в мача бе 19-ата минута, когато по традиция феновете на бирмингамския тим ръкопляскат в продължение на една минута в знак на подкрепа към болния български капитан на тима Стилиян Петров. Димитър Бербатов също се включи в ръкоплясканията, а на стадиона имаше и българи, развяващи "трикольора". Иначе, Шарл Н`Зогбия откри резултата в 55-ата минута след хубав удар с левия крак от наказателното поле, но "котиджърс" стигнаха до равенството в 66-ата минута. Фабиан Делф, който беше застанал на близката греда, си вкара неспасяем автогол с глава след изпълнение на корнер, с което отне победата на своя тим, който продължава битката за оцеляването си във Висшата лига. Двата тима имаха положения за гол до края на мача, но не се победиха и поделиха точките след 1:1. Всичките резултати от Англия: Арсенал – Норич Сити 3:1, Астън Вила – Фулъм 1:1, Евертън – Куинс Парк Рейнджърс 2:0, Рединг – Ливърпул 0:0, Саутхямптън – Уест Хям 1:1.