Димитър Бербатов и Станислав Манолев бяха титуляри за своя Фулъм в лондонското дерби с Арсенал на "Крейвън Котидж", което "артилеристите" спечелиха с 1:0.

Бербатов отново водеше атаката на "котиджърс", докато Манолев зае позицията на десен бек, но задачата на Фулъм стана много трудна още в 12-та минута, когато Стив Сидуел получи директен червен картон за грубо влизане в краката на Микел Артета. Домакините обаче играха много стабилно и не даваха много възможности на Арсенал, но възпитаниците на Арсен Венгер все пак поведоха в резултата в 43-та минута чрез Пер Мертезакер. През второто полувреме не паднаха повече попадения, а в последната минути Оливие Жиру също получи директен червен картон. Бербатов и Манолев останаха на терена през всички 90 минути.