С гол на младата надежда Тони Стоичков ЦСКА се спаси от евентуална конфузна загуба от Спортист Своге на терена в Панчарево. Двата тима стигнаха до не по-малко стряскащия за "червените" резултат 1:1.

Частично оправдание за елитния тим е, че срещу аматьорите от Своге бяха хвърлени юношите и резервите на тима. шанс за изява получиха още Косоко, Рангел Абушев и македонският нападател Християн Кировски.

Срещата се игра при изключителна жега и двата тима не успяха да покажат качествена игра, като положения пред двете врати бяха много малко.

Спортист поведе в резултата в 65-ата минута, когато Стоилов се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Кечев.

Няколко минути преди края Тони Стоичков изравни с удар с глава след статично положение.

В следващия кръг от "А" група ЦСКА гостува на Лудогорец в Разград. Двубоят е в събота от 20:00 часа.