Кристиано Роналдо отбеляза две от попаденията, с които Реал Мадрид победи Челси с 3:1 във финала на приятелския футболен турнир "International Champions Cup", който се проведе в Маями.

Португалската суперзвезда се разписа първо от пряк свободен удар в 31-ата минута, а след това оформи победата след удар с глава в 57-ата минута. Марсело бе открил резултата за испанския гранд в 14-ата минути, а попадението за тима на Жозе Моуриньо вкара технично Рамирес в 16-ата минута пред 67,273 зрители на "Сън Лайф Стейдиъм". "Отборът игра прекрасно", каза Роналдо след края на мача. "Това е нещото, което всички ние търсим и очакваме. Става все по-добри", добави още звездата на световния футбол. "Ние се опитваме да намерим оптималната си физическа форма и мисля, че вървим по правилния път. Можехме обаче да играем по-добре днес", сподели халфът на англичаните Франки Лампард. Милан спечели третото място на турнира във Флорида, след като преди това надви местния Ел Ей Галакси с 2:0. /БГНЕС