Българският национален отбор по футбол загуби с 0:2 от Македония в приятелска футболна среща, която се игра на стадион "Филип Втори" в Скопие.

Попаденията за македонския тим вкараха Ибраими и Трайковски през второто полувреме. В 82-ата минута Йордан Христов фаулира Ристовски в наказателното поле на България и съдията посочи бялата точка. Ибраими застана зад топката и хладнокръвно прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на влезлия през втората част Николай Михайлов за 1:0. В 86-ата минута, след прекрасен извеждащ пас към Трайковски, той излезе сам срещу вратаря на Верона и прати топката във вратата на националния ни тим, оформяйки крайното 2:0. Иначе, Любослав Пенев пусна в игра почти всички футболисти, които бяха в групата за двубоя със западните ни съседи и със сигурност си е извадил нужните изводи за важната световна квалификация с Италия след няколко седмици.