Холандският шампион ПСВ Айндховен не можа да победи като домакин турския Фенербахче в среща от група “G” на Шампионската лига, след като мача на стадион „Филипс” завърши 0:0, за да си разделя двата тима по една точка. Противно на очакванията на специалистите гостите от Турция бяха по-активният тим, но въпреки това не успяха да вкарат гол, с който да си осигурят победата и трите точки в този сблъсък. В края на първата част Семих Сентурк пропусна на два пъти, а това бяха най-добрите положения за гол на „фенерите”. Домакините от ПСВ започнаха да поглеждат по-често към вратата на противника едва след 64-ата минута, когато вече бяха с човек повече на терена заради червения картон на Дейвид от Фенербахче. Така се стигна и до най-сериозното голово положение на холандците в 77-ата минута, когато Коеверманс отправи застрашителен удар с глава, но коженото кълбо мина на сантиметри от страничната греда. За цял мач ПСВ въобще нямаше точен удар в очертанията на противниковата врата. В другия мач от тази група ЦСКА Москва загуби у дома с 1:2 от италианския Интер. Във временното класиране първи е Интер с 6 точки актив, следва Фенербахче с 5, ПСВ Айндховен 4 и ЦСКА Москва с 1 точка. БГНЕС