Отборът на Милан успя много трудно да спечели точка в двубоя си срещу Торино от трети кръг на Серия А. Мачът завърши 2:2, като гостите от Милано успяха да реализират попаденията си в последните три минути от срещата.

"Биковете" поведоха с 2:0 след попадения на Данило Д`Амброзио (47`) и Алесио Черчи (71`), а за Милан Съли се разписаха Съли Мунтари (87`) и Марио Балотели от дузпа (90`). В друг двубой от италианския шампионат Наполи победи Аталанта у дома с 2:0. Новото попълнение Гонсало Игуаин даде преднина на домакините в 71-ата минута, а три минути по-късно халфът на гостите Лука Чигарини получи втори жълт картон и напусна терена преждевременно. Неаполитанците се възползваха от численото си преимущество и стигнаха до втори гол, който реализира Хосе Кайехон в 81-ата минута. Отборът на Рафа Бенитес води в класирането с 9 точки, следват Интер и Ювентус с по 7.