Суперфаворитът Ювентус взе само точка от Галатасарай в домакинския си мач от Група В на Шампионската лига.

Новият треньор на турците Роберто Манчини очевидно добре бе разучил играта на сънародниците си. Отборът на Галатасарай влезе в мача без страх, като от първата до последната минута бе равностоен на именития си съперник.

Резултатът бе открит в 36-ата минута от Дидие Дрогба - 1:0 за Галатасарай. През втората част играчите на Ювентус видимо вдигнаха оборотите, но успяха да изравнят чак в 78-ата минута, когато чилиецът Артуро Видал реализира от дузпа.

В 87-ата минута влезлият секунди преди това Фабио Куалярела изведе Старата госпожа напред, при асистенция на неостаряващия Андреа Пирло. Още в следващата атака обаче Бюлют възстанови равенството след пас на Дрогба: Ювентус - Галатасарай 2:2. /БГНЕС